התנסות בשימוש בחבישת פולימם ד”ר אהוד מילר

התנסות בשימוש בחבישת פולימם ד”ר אהוד מילר

12 ביולי 2020 0
-מילר.jpg

הייתי רוצה להמליץ על חבישות מסוג פולימם ופולימם סילבר.

מניסיון רב שנים אני יכול לומר כי החבישות הללו איכותיות ותורמות במידה רבה להחלמת פצעים. מדובר בחבישות ייחודיות, המכילות קצף פוליאוריטן ומאפשרת הן ספיגת נוזלים והן שמירה על סביבה לחה, שמשפרת ותורמת לריפוי פצעים.

פולימם סילבר מכילה גם יוני כסף, להם פעילות אנטי בקטריאלית, ובכך מסייעת בניקוי וריפוי פצעים מזוהמים. כמנתח מוהס וכירורג פלסטי, אני נתקל לא מעט בפצעים לאחר ניתוח עם בעיה בהחלמה. הבעיה יכולה להיגרם בשל זיהום או בעיה באספקת דם לאזור הפצע, לעיתים תפרים יכולים להיפתח, ואז תהליך הריפוי ממושך יותר.

הטיפול בפצע פתוח מצריך חבישה שתשמור על הפצע נקי ולח, וסביבה זו מעודדת את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. היתרון בחבישת פולימם הוא נוחות השימוש, יש צורך בהחלפה יומית או אף פעם ביומיים של החבישה, אין צורך במשחות נוספות, והיא מאפשרת טיפול קל ועצמי בפצע.

במידה והפצע מזוהם או מדיף ריח רע, פולימם סילבר נותן פתרון ומטפל בזיהום בצורה טובה.

מעבר לפצעים ניתוחיים, אני משתמש בחבישות אלו לכוויות ופצעי לחץ.פצעים אלו כשהם חשופים הם כואבים, וגם החלפת החבישות בשימוש במשחה וגזה כואב, היות והגזה נדבקת לפצע, וכל משיכה שלה מלווה בכאב.

חבישת פולימם סופחת את הנוזלים מהפצע, וכך גם הופכת לחה בעצמה ולא נדבקת לרקמה. עצם הנחת החבישה מקל על הכאב בפצעי כוויה ופצעי לחץ, ומונעת את הכאב שבפצע החשוף.

לאור שנים רבות של ניסיון בטיפול בפולימם ופולימם סילבר בסוגים שונים של פצעים, אני רואה בחבישות אלו כלי מרכזי בטיפול בפצעים במרפאתי, לשביעות רצוני הרבה ולשביעות רצון מטופלי

ד”ר אהוד מילר, מנתח מוהס

Bio Med Pharma

ביומד פארמה, החברה המובילה בישראל בתחום הטיפול ומניעת פצעים. למעלה מעשרים שנות נסיון

תקנים

מאושר ISO9001

יצירת קשר

כל הזכויות שמורות לביומד פארמה